Szanowni Państwo. Nazywam się Ewelina Trzeciak-Majka i jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz socjoterapeutą. Ukończyłam studia o specjalności psychologia kliniczna na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoje umiejętności rozszerzałam na studiach podyplomowych z zakresu socjoterapii na WSP w Łodzi. Ukończyłam czteroletnią szkołę psychoterapii w Krakowskim Cenrum Psychoterapii Psychodynamicznej. W ramach kształcenia z psychoterapii ukończyłam dodatkowy fakultet psychoterapii dzieci i młodzieży. Jest to jedna z większych i wiodących szkół psychoterapii w Polsce, jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Ewelina Trzeciak - Gabinet Psychoterapii - Zielona Góra

Doświadczenie zawodowe

Pracuję zawodowo od 2006 r. Pracowałam między innymi w Szpitalu Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży oraz Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych w Żarach.

Obecnie pracuję w gabinecie zajmując się głównie psychoterapią dorosłych oraz psychoterapią dzieci i młodzieży. Dodatkowo pracuję w dwóch Poradniach Zdrowia Psychicznego: w Zielonej Górze (od 2012r.) oraz w Sulechowie (od 2013r.). Prowadzę tam głównie psychoterapią indywidualną osób dorosłych.

Praca w gabinecie

W gabinecie prowadzę psychoterapię psychodynamiczną osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Udzielam również konsultacji psychologicznych osobom borykającym się z trudnościami życiowymi, osobom po traumie. Wspomagam poradnictwem psychologicznym rodziny. Moja praca zawodowa dotyczy głównie zdrowia psychicznego człowieka.

Podstawą pracy psychoterapeutycznej jest dla mnie dialog, wspólny cel, zaufanie, przymierze terapeutyczne oraz praca zgodna z zasadami etyki. Dbając o jakość swojej pracy stale poddaję ją superwizji u osób, które posiadają rekomendacje superwizorskie Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i/lub Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.